Fun & Download
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fun & Download


 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Nakon 37 godina prestao sa kijanjem

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 571
Godina : 49
Lokacija : Kikinda
Datum upisa : 05.02.2009

Nakon 37 godina prestao sa kijanjem Empty
PočaljiNaslov: Nakon 37 godina prestao sa kijanjem   Nakon 37 godina prestao sa kijanjem Icon_minitimeSre Feb 25, 2009 9:05 pm

Posle 37 godina svakodnevnog kijanjai konsultovanja preko 60 lekara, Britanac Patrik Vebster otkrio je da jealergican na svoj dorucak - zitarice, pise britanska stampa. Vebster (52) sada razmislja da tuzi lekare koji nisu mogli da otkriju uzrok njegovog kijanja, a on je kijao po nekoliko stotina puta dnevno. Svi lekari kod kojih je bio priznali su da ne mogu da postave dijagnozu, dok su neki tvrdili da on uopste nije alergican. Na kraju su strucnjaci iz Laboratorije za ishranu, iz Jorka, utvrdili da je problem u ciniji mesavine zitarica koje je svako jutro sebi spremao za dorucak. Oni su utvrdili da je Vebster alergican na zumance i omiljene zobene pahuljice. Patrik Vebster je poceo da kija sa 15 godina.Bilo je apsolutno iscrpljujuce. Bio sam toliko ocajan, da sam uzeo tri meseca neplacenog odsustva, isao sam na ispitivanja u tri bolnice..., prica on. Radili su mi testove na alergiju, ali svi su bili negativni. Jedan lekar mi je rekao da sam alergican na samog sebe!", dodaje rezignirano Vebster. Dvadeset godina je Vebster uzimao steroide u nadi da ce kijanje prestati, ali od tih steroida je dobio osteoporozu, grceve i sada pati od nedostatka minerala.
Nazad na vrh Ići dole
http://oldtimer-forums.tk
 
Nakon 37 godina prestao sa kijanjem
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Miki Maus star 700 godina
» Crvena Zvezda-Nasih 60 godina
» Otisak ljudskog stopala star milion i po godina
» Čudo od deteta: Sa devet godina studira hemiju

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Fun & Download :: Fun :: Zabava-
Skoči na: