Fun & Download
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fun & Download


 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Stigao kući na sopstvenu sahranu!

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 571
Godina : 49
Lokacija : Kikinda
Datum upisa : 05.02.2009

Stigao kući na sopstvenu sahranu! Empty
PočaljiNaslov: Stigao kući na sopstvenu sahranu!   Stigao kući na sopstvenu sahranu! Icon_minitimeUto Mar 03, 2009 12:36 pm

Posle pet dana provedenih na otvorenom moru, jedan ribar iz Kolumbije uspeo je da stigne kući i to na sopstvenu sahranu.

"Kada sam video svoju porodicu kako me oplakuje, i sam sam počeo da plačem", rekao je Hose Rejes (68) izjavi za lokalni radio "Karakol".

Rejesove muke počele su 19. januara, kada je vraćajući se kući, posle čitavog dana provedenog u pecanju nedaleko od oblasti Nukvi, na severeozapadu Kolumbije, upao u gustu maglu.


Jake struje odnele su njegov kanu daleko do obale i pored pokušaja da ga veslanjem zadrži.
Nesrećni čovek proveo je pet dana na otvorenom moru, pod vrelim suncem, bez hrane i vode.

Kako su dani prolazili, porodica je izgubila nadu da je Rejes živ i počela sa pripremama za njegovu sahranu.

"Nisam oka sklopio, čekajući bilo kakav brod, kada sam naposletku video slabo svetlo. Veslao sam sve dok nisam stigao do jednog ribarskog čamca", rekao je Rejes.

Vraćajući se kući u noći 23. januara, stigao je taman da vidi svoju porodicu kako jeca pored praznog kovčega.

Zbog nepredvidivih morskih struja i čamaca koji nemaju motore, slične nesreće i utapanja nisu neuobičajna pojava u Kolumbiji, navela je agencija AP.
Nazad na vrh Ići dole
http://oldtimer-forums.tk
 
Stigao kući na sopstvenu sahranu!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Fun & Download :: Fun :: Zabava-
Skoči na: